Fantastik Tayfa’nın Rotası

Selamlar tayfa bugünkü yazımızda, tayfamızın rotasından ve yaptıklarından bahsedeceğim. Tayfamızda yayınlarla beraber, youtube videolarından gelen bir kazanç var ve bunların çoğunluğu kaptanın geliri olarak kullanılmakta. Peki bu paralar ne için kullanıyor?

CEO OLMAK

Evet tayfa, CEO olma hayalim var. Genel olarak kendi şirketimi kurmak istiyorum. Tayfanında benimle beraber bu adımları çıkmasını istiyorum. İleride çok amaçlı bir şirket kurmayı planlıyorum fakat içeriği tam olarak araştırma ve kendimi geliştirme aşamasındayım. Bir çok şirkette çalıştım ve şuanda da ”BİM”de çalışıyorum. Türkiye’de şirket kurma gibi bir amacım bulunmamakta. Gitmem gereken çok yol var. Hayallerimin ilk adımlarını başka bir ülke de kurmak istiyorum. Başka uluslar gezerek bilgi kazanmak ve çok şey deneyimlemek istiyorum. Öğrenmem gereken bir sürü dil var ve bununla beraber Ekonomi alanına ciddi şekilde yönelmiş durumdayım. Şuanda para birikimi yapıp bir portföy oluşturdum, 2-3 sene içerisinde istediğim miktara (10-15 bin dolar) ulaştığımda Avustralya, Kanada veya hayatımı sağlam temellere oturtabileceğim bir ülkeye gideceğim. Ve bu tüm bu deneyimleri siz değerli tayfamla paylaşacağım. Evet anlayacağınız şuan tayfanın benimle paylaştığı desteklerin neredeyse bir çoğu bu yolda birikmektedir.

TAYFANIN YARDIMLARI

Tayfada biriken miktarların bir kısmını insanlara veya dünyaya faydalı olmak için kullanmaya çalışıyorum. Şu zamana kadar yaptığımız iki yardım oldu ve bunları arttırmak ve doğrudan yararlı yapmak için uğraşıcam. Bunları da sizlere şeffaf şekilde sunmak istiyorum.

Tayfamızda bulunan maddi durumu uygun olmayan bir ailenin bebeğine mama yardımı yaptık.

Maddi durumu iyi olmayan bir öğrenciye burs verdik.